• Programowanie i Planowanie Treningu Level I

  O szkoleniu

  Szkolenie nauczy Cię dokładnie w jaki sposób ułożyć spersonalizowany plan treningowy od najniższych do najwyższych poziomów zaawansowania. Poznasz zasady, reguły i schematy pracy oparte na badaniach naukowych, które zostały przełożone na praktykę.

  Termin

  23.05.2020

  27.06.2020

  Lokacja

  Trójmiasto

  Poznań

 • Programowanie i Planowanie Treningu Level II

  O szkoleniu

  Szkolenie PFS® Programowanie i Planowanie Treningu Level II daje Ci dokładną wiedzę jak wprowadzać rozwój takich zdolności jak moc czy siła, która stanowi kluczową zdolność w każdym sporcie. Dzięki tym składowym poziom drugi jest niezbędny byś osiągnął światowy poziom prowadzenia swoich podopiecznych, który będzie Cię wyróżniał od szerokiego grona trenerów, układających plan treningowy tylko na podstawie doboru ćwiczeń.

  Termin

  06.06.2020

  WKRÓTCE

  Lokacja

  Szczecin

  ONLINE

 • Trening funkcjonalny

  O szkoleniu

  Trening funkcjonalny jest doskonałym uzupełnieniem wiedzy i stanowi źródło inspiracji treningowej. Po zderzeniu się z tą wiedzą przestaniesz postrzegać ciało człowieka jako poszczególne grupy mięśniowe, lecz jako łańcuchy wykonujące poszczególne, złożone ruchy. Szkolenie PFS® Trening Funkcjonalny umożliwia Tobie zgłębić tajniki, zyskującego niesamowitą popularność treningu funkcjonalnego.

  Termin

  WKRÓTCE

  Lokacja

  ONLINE