Szkolenia i warsztaty


Bez względu na to czy dopiero myślisz o tym, żeby rozpocząć swoją przygodę z zawodem trenera personalnego, czy pracujesz już w tej profesji i chciałbyś się jedynie dokształcić z wybranych dziedzin, zapraszam Cię na szkolenia i warsztaty, które odmienią Twój sposób myślenia zawodowego i przeniosą Twoje kompetencje na inny poziom.

Kursy online dla trenerów


Z własnego doświadczenia doskonale wiem, jak ciężko będąc w zawodzie trenera wygenerować czas na dodatkowe szkolenia i pogłębianie swojej zawodowej wiedzy, która nigdy się nie kończy. Stąd stworzyłem warsztat online dla instruktorów/trenerów/trenerów motorycznych którzy są ciągle głodni nowej wiedzy, efektywniejszych rozwiązań, ćwiczeń i podejścia do współpracy ze swoimi podopiecznymi. Kursy, które dają możliwość pogłębienia wiedzy oraz wejścia na inny poziom w najbardziej sprzyjających warunkach.

Konsultacje i indywidualne szkolenia trenerskie


Będąc uczestnikiem ogromnej ilości szkoleń wiem doskonale jak wiedza przedstawiona na warsztatach jest ulotna i często po kilku tygodniach zostają z niej już same skrawki. Indywidualne konsultacje i szkolenie trenerskie ma Ci zapewnić pełne skupienie na zagadnieniach, które jako trener chcesz pogłębić i w praktyczny sposób spersonalizować poznaną wiedzę i przenieś ją na rzecz Twojej trenerskiej praktyki. Otrzymaj dokładnie taką wiedzę jaką potrzebujesz.